30 Ekim 2016 Pazar

Play Doh Coco Nutty Monkey oyun hamuru seti


Oyun hamuru setlerini normalde çok sevmem ve çocuklarıma çok da oynatmazdım. Çocukların yaratıcılıklarını öldürdüğü fikri olmuştur bende. Yalnız yaklaşık bir senedir bu set ile oynuyorlar ve bu fikir bende tamamı ile yok oldu. O kadar farklı ve eğitici oldu ki. Küçük kas gelişimi için o kadar yararlı oldu ki.Play Doh Coco Nutty Monkey oyun hamuru seti içinde totem yapılan bir yer va. Onun saçlarını çıkarıyor. Sonra onları makas ile kesiyor şekil veriyor.Bizimkiler bu oyun setinde baskılar yapıp tokalar yapıyor. O şekilleri pasta üstlerine süs yapıyor. Oyun hamuru setlerini tamamı ile red ederken bir yıldır kullanarak test ettik. Çocuklar çok eğleniyor ve yaratıcılıklarını çok ta destekliyor.


Fiyat derseniz 24.90 tl ye almıştım. Şimdi de bu fiyat civarıdır diye tahmin ediyorum. 3 yaş üzeri olarak geçse de çocuğunuz eğer oyun hamuru yiyorsa bence biraz daha bekleyin derim. Un ile su ile ve doğal gıda renklendiriciler ile kendi hamurunzu da yapabilirsiniz. Pişirmeden hazırlanan tuz seramiği hamuru da kullanılabilir. Pişirmeden hazırlanan tuz seramiği hamuru tarifi için buraya tık tık


Yaptığımız küçük şekiller ile farklı oyunlar oynuyorlar. Bence bir yerlerde görürseniz kaçırmayın alın. Mutlu olurlar yaramazlar . Mutlu kalın..1 yorum:

  1. Bizinkilerin de bir çiftlik seti vardı, ne çok severlerdi. Zaman ne çabuk geçiyor...

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım: Sawako Kuronuma