12 Temmuz 2015 Pazar

Kozalak Boyama Etkinliği Çok EğlenceliListemizde kozalak boyama etkinliği vardı. Kozalak boyama etkinliği için malzemeler çok basit. Kozalak ve boya ve fırça. Kozalağı bahçedeki çam ağacının altından topladık. İçinde bocek olmamasına dikkat edin. İçine iyice bakmak lazım.Kozalak boyama iki kardeş etkinliği için mukemmel. Yani 3 ve 5 yaşındaki iki çocuk etkinliği yapıyorsanız ya da bahçede misafir çocuklara etkinlik yaptıracaksanız kesinlikle öneririm.Boya kabı olarak sulu boya dökülmez bardakları çok ideal. Biz boyalarımızı onlara koyuyor ve dökülmeden keyifle kullanıyoruz. devrilmelerde sorun olmuyor böylelikle.


Etraf biraz kirlendi yinede Bu kozalaklar artık farklı etkinlikler için hazır. Kozalaklara  göz ve ağız takıp kukla mı yaparız yoksa boyamalara yenilerini mi ekleriz. Bakalım. Mutlu kalın..


6 yorum:

 1. Bu etkinlikten bizde yaptik canim

  YanıtlaSil
 2. Merhaba , ilk yayınına yorum yazıla miyor derken ? Anlamadım ama bazen bende de sorun oluyor tekrar dene dilersen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım yorum yazmak istediğimizde başka bir yere yönlendiriyor. Sanki virüslü gibi.

   Sil
  2. ama her halde sistem hatasıdır. Şimdi tekrar deneyeceğim

   Sil
 3. Geçen kış dekor amacıyla bir sürü kozalak almıştım.Ancak ne ile boyayacağımı bilememiştim, oje ile mi boyasam diye düşünüyordum.Sulu boyayı iyi hatırlattınız ): Bu arada çok güzel olmuş kozalaklar...

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım: Sawako Kuronuma