4 Ocak 2016 Pazartesi

Bit Tokasını 3 Yıllık Kullanım Deneyimlerim
Bit Tokası kullanalı 3 seneyi geçti.  Kızımda 'bit tokası' oğlum da 'bit rozet' kullanıyorum.  Tek dikkat etmeniz gereken tokayı açık yara varsa kullanmamak.  Ve kullanım bitince akşamları kapalı bir kaba koymak. Ben içinden çıkan plastik kabı kullanıyorum.

  

 Lastiği çok sağlam ve renkleri cıvıl cıvıl.  Nereden aldınız ne güzel yakalar diyen anneler oldu. 😊 özellikle kalp şeklinde olanlar çok sevimli geldi kızıma.Bunu yeni eczaneden aldım. Tanesi 3.5 liraya cıkmıs. En son 3 liraya almıstım.


Erkek çocukları için bit rozet de var. Lavanta ve kafir içeren bu rozet kıyafeti üzerine takılıyor. Kesinlikle atletin içine tersten ya da yakanın içine ense köküne takmayın. Normal yakaya yeterli. Kızlar da kullanabilir bu rozetleri. Çok renkli ve kızlara göre olanları da var. Bit tokası , bir bulaşması için koruyucu oldu. Bir iki yazı okudum , erkeklerde meme büyümesi yapabilir dikkat diye ama bilimsel alt yapısını çok araştırmama rağmen bulamadım. Yaka da ya da kıyafette olan, deri ile temas etmeyen bit rozetleri kıyafet üzerinden nasıl meme büyümesi yapıyor, anlamadım. Mutlu kalın...
bit tokası nedir nasıl kollanılır için buraya tıktık


2 yorum:

  1. kullanmadım ama bazı alarm durumlarında kullanılabilir

    YanıtlaSil
  2. Hiç duymadım bu bit Tokasını. Şimdi ne güzel kolaylıklar var çocuklar için:)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım: Sawako Kuronuma